CAD Architecture: "CAD pre všetkých, ktorí stavajú"

Funkcie CAD architectureFunkcie progeCADGaléria AD architectureVideo CAD architecturepredaj CAD Architecture

CAD Arch

CAD Architecture je novovyvinutý produkt pre architektov a stavebných inžinierov. Je založený na najmodernejších počítačových technológiách (ako .NET, C#), vlastnosti programu sú špeciálne vyvinuté tak, aby vyhovovali i najnáročnejším užívateľom – či ide o profesionálnych architektov, projektantov, stavebných inžinierov, alebo remeslníkov. Podporuje import 2D-DXF/DWG formátu, ďalej export vrátane vzájomných závislostí, podpora zdieľania a administrácie pôdorysov, nárysov a rezov, zároveň s ostatnými členmi projektu, alebo so zákazníkmi, podporuje bezproblémovú komunikáciu medzi nimi bez ohľadu na používaný CAD systém.

CAD Architecture PRE podporuje väčšinu používaných 2D a 3D formátov, ako 3DS, 3D-DXF a VRML-1, a to mu dovoľuje používať externú databázu objektov v procese navrhovania. S pomocou mnohých referenčných bodov môžete presne kontrolovať umiestenie vkladaných objektov.

CAD Arch2

CAD Architecture tiež podporuje vytváranie stien, stropov a podláh sendvičovou metódou, ktoré sa skladajú z rôznych materiálov, ako je izolácia, omietky a betónové podlahy. Možno s nimi manipulovať ako s jedným objektom. Samozrejmosťou je individuálna špecifikácia odpovedajúcich vlastností vrstiev po veľmi malých zlomkoch hrúbky.

CAD Architecture PRE Vám ponúka jednoduchú a intuitívnu cestu k vytváraniu kompletnej projektovej dokumentácie, obsahujúcej výkresy, rezy, texty a 2D symboly. Program podporuje tlač výkresov až do veľkosti A0. 


CAD Architecture 5

Filozofia produktu CAD Architecture

„Software v hodnote 4000 € za cenu 200 € s porovnateľným výkonom, znie až moc dobre na to, aby to bola pravda. Tak ako je to možné niečo také tvrdiť o CAD Architecture PRO? Na trhu profesionálnych CAD programov konkuruje spoločnostiam, ktoré začali vyvíjať svoje programy o mnoho skôr s doterajšou technológiou. Tieto spoločnosti masívne investovali do vývoja a predaja svojich produktov, takže cena okolo 4000 € za profesionálny CAD program je, samozrejme  takto zdôvodňovaná. Avšak v nedávnej minulosti sa nové objektovo orientované technológie, ako programovanie v .NET a C#, stali dostupnejším a dnešný vývoj softwaru o mnoho zjednodušujú a zefektívňujú. Práve tieto najmodernejšie technológie tvoria základ CAD Architecture. Náš nový softwarový nástroj využíva najnovšiu technológiu, zatiaľ čo tradiční dodávatelia CAD programov – vrátane lídrov na trhu – musia prepracovávať svoje produkty, ktoré sú založené na starších programovacích jazykoch, samozrejme, v prípade, že chcú byť konkurencieschopní voči CAD Architecture, ktorý sa úplne orientuje na objekty.

Nová technológia CAD Architecture bola vytvorená s rozpočtom niekoľko milionov dolárov a vznikla s pomocou počítačových expertov, stavebných inžinierov a architektov, ktorí prispievali svojimi odbornými vedomosťami k dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku.


CAD Architecture software

Ako je možné, že si môžeme dovoliť ponúkať Vám tento produkt iba desatinu trhovej ceny podobných produktov?
Jednoducho, pretože medzinárodný úspech CAD Architecture ukázal, že je možné dosiahnuť desaťkrát väčší predaj, než majú porovnateľné produkty, ktorý nám svojimi výnosmi dovoľuje minimalizovať náklady na vývoj v cene tohto programu – benefit – príjemná cena, ktorú doprajeme našim zákazníkom.

CAD Architecture ponúkame produkt, ktorý sa stáva nepostrádateľným  prakticky pre všetkých stavebných profesionálov – vrátane architektov, profesie, murárov, tesárov, staviteľov, správcov budov, vývojových projektantov a ďalších. Čiže pre všetkých, ktorí k svojej práci potrebujú CAD aplikácie.


CAD Architecture05

Návrh rodinných domov

Nechajme prehovoriť obrázky: nižšie sú uvedené rôzne konštrukcie z procesu návrhu pre typický rodinný dom. V podobnom štýle je CAD Architecture spôsobilý pre manipuláciu s projektami v rôznych mierkach – či už vo veľkých, alebo malých. Ale CAD Architecture neslúži iba pre návrh a konštrukciu – obsahuje výkonný nástroj pre profesionálnu a rýchlu vizualizáciu, s ktorou môžete vytvoriť fotorealistický dojem zo svojich konečných návrhov.


Absolútna kompatibilita s inými systémami

Pre bezproblémovú spoluprácu s ostatnými stavebníkmi a profesionálmi, ako napr. so statikmi a projektantami, môžete do projektov vkladať 2D výkresy a 3D objekty a exportovať ich v súboroch so štandardným formátom DWG a DXF. Príkaz exportu zaisťuje viacúrovňový formát, takže Váš obchodný partner môže Vaše výkresy jednoducho vkladať do svojho projektu a upravovať pre svoju prácu.


CAD Architecture 6

Konštrukcia a plánovanie

Systém je orientovaný na objekt, od prvej tehly až po konečné technické výkresa stavby.

CAD Architecture je najmodernejší, kompletne riešený 2D/3D softwarový nástroj pre Vaše stavebné projekty. Jeho jednoduchá ovládateľnosť a precízne pracovné výsledky dokazujú, že sa investícia do tohto profesionálneho pomocníka veľmi rýchlo vráti.

Vyskúšajte v demoverzia CAD Architecture. download CAD Architecture

Funkcie CAD architectureFunkcie progeCADGaléria AD architectureVideo CAD architecturepredaj CAD Architecture