CAD pre ARCHITEKTÚRU

CAD systémy ponúkajú na výber z viac riešení, podľa toho, aké máte požiadavky na CAD.
Pre základné 2D kreslenie doporučujem progeCAD, či 4MCAD s nadstavbou CADprofi Alrchitectural. Pre 3D navrhovanie jednoduchých scén v DWG Vám poslúži progeCAD. Na intuitívne navrhovanie 3D budov ponúkame CAD Architecture. BIM aplikácie zastupuje 4MCAD IDEA Architecture.

progeCAD Professional CZ

progeCAD Professional CZ

Klasický CAD program progeCAD zvoľte vtedy, ak chcete komfortný, spoľahlivý CAD, perfektnú kompatibilitu s AutoCAD®, širokú knižnicu prvkov (22.000), a napr. import PDF do DWG, prácu s DGN. Kompatibilita DWG od 2.5 po 2018. Rendrovací modul Artisan umožňujem s progeCAD i vizualizácie Vašich projektov. ProgeCAD obsahuje aj modul EasyArch3D - integrovaný doplnok pre architektov a stavbárov. ProgeCAD doporučujeme ako CAD motor pre nadstavbu CADprofi Architectural. ProgeCAD doporučujeme hlavne na 2D kreslenie a jednoduché 3D štúdie.

CADprofi Architectural

CADprofi Architectural

Nadstavbový Modul CADprofi Architectural je možné použiť k vytvoreniu stavebných plánov, rezov a pôdorysov. Praktické funkcie aplikácie zjednodušujú kreslenie viacvrstvových stien, architektonické kótovanie a rýchle vytváranie popisov. Modul je dodávaný širokou knižnicou okien, dverí, nábytku a ďalších nábytkových predmetov. Môže byť výborne použitý na návrh havarijných únikových plánov a trás. K chodu programu je potrebný základný CAD program, napr. progeCAD, 4MCAD, AutoCAD...

4MCAD SK/EN

4MCAD SK/EN

Základný CAD program 4MCAD volia zákazníci, ktorí uprednostňujú v CAD prepínateľné dvojazyčné menu (EN/SK), anglické klávesové skratky z AutoCAD® a nízku investíciu pri nákupe CAD. Kompatibilita DWG 2.5 -2018. U 4MCAD si môžete vybrať z viacerých verzií, podľa výkonu a funkcií. Najjednoduchší 4MCAD Viewer štartuje od ceny 60 € za trvalú licenciu. 4MCAD Classic už umožňuje kompletné násttroje pre 2D kreslenie za cenu 149 € bez DPH. 4MCAD je možné použiť aj ako základ pre CADprofi Architectural.
Kto nevyskúša, ten neuverí!.

IDEA Architecture

IDEA Architecture

IDEA obsahuje všetky funkcie 4MCAD a je kompatibilná s rozšírenými formátmi DWG a DXF. Ideálny software pre navrhovanie stavieb, architektúry a spracovanie 3D modelov, vrátane základného renderovania a virtuálneho prechodu modelom. BIM (Building Information Modeling) štruktúra programu IDEA ponúka inteligentné modelovanie a vysokú presnosť návrhu v spojení s virtuálnym 3D modelom stavby.