CAD pre ELEKTRO

Pre profesionálnu prácu elektroinžinierov ponúkame na výber viac možností:

progeCAD Professional

progeCAD Professional

progeCAD Pro je základný CAD program, vhodný aj na prácu v odbore Elektro. Predurčuje ho pre tento účel bohatá knižnica elektro symbolov zo silno i slabo prúdu, perfektná kompatibilita s AutoCAD®, import PDF podkladov do čiar v DWG. Samozrejme je možné použiť progeCAD i základný CAD pre nadsatavbu CAD Profi Electrical.
CADprofi Electrical

CADprofi Electrical

Nadstavba CADprofi modul Electrical je možné použíť pre návrh zložitých zariadení, ako pre silno, či slaboprúd, telekomunikačné, bezpečnostné a anténne systémy. Aplikácia obsahuje tisíce symbolov podľa najnovších elektro normiem, rovnako svetlá, rozvádzače a dalšie. CADprofi zjednodušuje kreslenie elektrického vedenia a elektroinstalačných kanálov. Medzi najužitočnejšie funkcie patrí automatické číslovanie elektrických obvodov a editor diagramov. Pre chod programu je potrebný základný CAD program napr. progeCAD, 4MCAD, AutoCAD®...

FineElec

FineElec

FineELEC CZ v 14 kombinuje návrh a výpočty v plne integrovanom prostredí. Výpočty pre elektroinštalácie budov vytvára priamo z výkresov a tak priamo generuje požadované výstupy (protokoly výpočtov, technické správy, výpis materiálov a nákladov) i finálne výkresy (pôdorysy, diagramy, detaily...) 
4MCAD EN/SK

4MCAD EN/SK

Ak hľadáte všeobecný CAD za minimálne náklady, potom 4MCAD je pre Vás. Menu je v EN/SK prepínateľnom prosredí, môžete použiť anglické klávesové skratky z AutoCAD®. Kompatibilita DWG 2.5 - 2018. Môžete vybrať z viacerých verzií, podľa výkonu a funkcií. Najjednoduchší 4MCAD Viewer štartuje od ceny 60 € za trvalú licenciu. 4MCAD Classic už umožňuje kompletné násttroje pre 2D kreslenie za cenu 149 € bez DPH. 4MCAD je možné použiť aj ako základ pre CADprofi Architectural. Kto nevyskúša, ten neuverí!.

* AutoCAD je produktom a obchodnou značkou spoločnosti Autodesk®