3D CAD

3D CAD konštrukcia

Objavte svet 3D CAD konštrukcie. Ponúkame riešenia s vynikajúcim pomerom cena/výkon.
Či už potrebujete namodelovať jednoduchý prototyp, alebo zložité technologické zariadenie, tak nájdeme pre Vás riešenie.
Ak potrebujete tvarovať zložité organické tvary a efektívne modelovať designové tvary v architektúre, či nábytku, tak Rhinoceros® bude voľba pre Vás.
T-Flex® CAD je výkonný, plne parametrický CAD software na jadre Parasolid. Podobne aj Alibre Design je alternatívou k SolidWorks®, či k Autodesk Inventor®.  
Na jednosnuché 3D CAD modelovanie v štýle AutoCAD® vám dobre posúži progeCAD Professional, či 4MCAD Professional

Rhinoceros

Rhinoceros

Rhino 8 patrí medzi nejpoužívanejšie 3D modeláre na svete. Vyniká hlavne svojimi modelovacími nástrojmi na tvorbu 3D telies, pomocou ktorých môžete presne vymodelovať i tvarovo veľmi komplikované objekty. Dokáže generovať 2D výkresy z 3D modelu. Je to ideálny nástroj pre konštruktérov, priemyslových a automobilových designérov, architektov, nábytkárov, či dokonca šperkárov. Rhino má celú paletu doplkov. Jeho kompatibilita s inými formátmi súborov je výnimočná.Rhino je dostupný v multijazykovej verzii vrátane češtiny! Licencia Rhino je doživotná. Žiadne ročné poplatky!
Licencia je pre Windows i MAC OS.

T-Flex CAD

T-Flex CAD

Plne parametrický a plošný modelár postavený na overenom jadre Parasolid®.
S T-Flex CAD zvládnete efektívne previesť vaše myšlienky až do štádia výrobnej dokumentácie. T-Flex CAD obsahuje širokú škálu vysoko inovatívnych parametrických modelovacích nástrojov, ktoré dovoľujú konštruktérom rýchlo vytvárať základné prvky jednoduchým pridávaním základných tvarov - otvory, zaoblenie, či zrazenie hrán, alebo komplexnejšie geometrie - úkosy, priehyby, parametrické oblúky, skrutkovité tvary, atď.
Alibre Design

Alibre Design

Alibre Design je pne parametrický 3D modelár. Obsahuje všetky základné nástroje pre 3D modelovanie a tvorbu výkresovkusovníkov. Program sa vyznačuje svojou prehľadnosťou, jednoduchosťou, intuitivnym ovládaním a samozrejme priaznivou cenou. Verzia Expert navyše obsahuje modlu na návrh plechových dielcov, profesionálny render KeyShot®, rozšířený import a export vrátane možnosti priameho modelovania.