3D CAD

3D CAD konštrukcia

Objavte svet 3D CAD konštrukcie. Ponúkame riešenia s vynikajúcim pomerom cena/výkon.
Či už potrebujete namodelovať jednoduchý prototyp, alebo zložité technologické zariadenie, tak nájdeme pre Vás riešenie.
Riešenia ViaCAD a SharkCAD ponúkajú naozaj obdivuhodné funkcie vo svojej cenovej kategórii. 

T-Flex® CAD je výkonný, plne parametrický CAD software na jadre Parasolid. Podobne aj Alibre Design je alternatívou k SolidWorks®, či k Autodesk Inventor®.  
Ak potrebujete tvarovať zložité organické tvary a efektívne modelovať designové tvary v architektúre, či nábytku, tak Rhinoceros® bude voľba pre Vás.

Rhinoceros

Rhinoceros

Rhinoceros 7 patrí medzi nejpoužívanejšie 3D modeláre na svete. Vyniká hlavne svojimi modelovacími nástrojmi na tvorbu 3D telies, pomocou ktorých môžete presne vymodelovať i tvarovo veľmi komplikované objekty. Je to ideálny nástroj pre konštruktérov, priemyslových a automobilových designérov, architektov, nábytkárov, či dokonca šperkárov. Rhino je dostupný v multijazykovej verzi vrátane češtiny!

ViaCAD

ViaCAD

ViaCAD je 3D modelár s možnosťou generovania 2D. Je stvorený pre prácu v 3D priestore, obsahuje kolekciu nástrojov pre tvorbu 3D modelov aj zložitých tvarov. Pokročilé 3D nástroje, rendrovacie možnosti, kolekcia reálnych textúr, ho predurčujú pre tvorbu prototypov, oceľových konštrukcií, modelov nábytku či napr. spotrebného tovaru. Fomáty IGS, DWG, 3DS, STL a ďalšie sú možné spracovať. K programu dodávame slovenské prostredie.

 

T-Flex CAD

T-Flex CAD

Plne parametrický a plošný modelár postavený na overenom jadre Parasolid®.
S T-Flex CAD zvládnete efektívne previesť vaše myšlienky až do štádia výrobnej dokumentácie. T-Flex CAD obsahuje širokú škálu vysoko inovatívnych parametrických modelovacích nástrojov, ktoré dovoľujú konštruktérom rýchlo vytvárať základné prvky jednoduchým pridávaním základných tvarov - otvory, zaoblenie, či zrazenie hrán, alebo komplexnejšie geometrie - úkosy, priehyby, parametrické oblúky, skrutkovité tvary, atď.
Alibre Design

Alibre Design

Alibre Design je pne parametrický 3D modelár. Obsahuje všetky základné nástroje pre 3D modelovanie a tvorbu výkresovkusovníkov. Program sa vyznačuje svojou prehľadnosťou, jednoduchosťou, intuitivnym ovládaním a samozrejme priaznivou cenou. Verzia Expert navyše obsahuje modlu na návrh plechových dielcov, profesionálny render KeyShot®, rozšířený import a export vrátane možnosti priameho modelovania.
SharkCAD

SharkCAD

SharkCAD je výkonnejšia varianta od výrobcu ViaCADu. Má vylepšené možnosti renderingu, viac modelovacích nástrojov, precíznejšie generovanie výkresov. Oproti ViaCADu je ho možné inštalovať na viac počítačov vo firme (Flex licensing), za podmienky, že sa nespústi v jednom čase na viacerých strojoch. Podobne ako ViaCAD je vo verzii pre OS MAC i Windows a dodávame k nemu SK prostredie. Verzia SharCAD Pro umožňuje animácie, komunikáciu so súbormi Pro/E™, CATIA™, Inventor™,NX, SolidWorks™ a mnohými ďalšími.