CAD pre MAC OS

Pre operačný systém MAC OS ponúkame nasledovné riešenia:

iCADMac

iCADMac

iCADMac je 2D/3D DWG a DXF CAD riešením pre operačný systém MAC OS X, ktorý priamo otvára, ukladá a vytvára výkresy v natívnom AutoCAD formáte. Natívnym formátom pre iCADMac® je DWG, ktorý ponúka bezkonkurenčnú kompatibilitu s AutoCADom® bez nutnosti konverzie súborov a rizika straty dát. Okrem toho iCADMac umožňuje exportovať výkresy pre väčšinu predchádzajúcich verzií DWG a DXF AutoCADu®.
Rhinoceros pre MacOS

Rhinoceros pre MacOS

Rhino patrí medzi najpoužívanejšie 3D modeláre na svete. Vyniká predovšetkýn svojimi robustnými modelovacími nástrojmi na báze NURBS, pomocou ktorých môžete presne vymodelovať i tvarovo veľmi komplikované objekty. Je to ideálny nástroj pre konštruktérov, priemyslových a automobilových designéry, architektov, nábytkárov, či dokonca výrobcov šperkov. Pre MacOS je dodávaný iba v anglickej verzii.
ViaCAD pre MAC OS

ViaCAD pre MAC OS

ViaCAD je 2D/3D modelár s možnosťou generovania 2D. Je vyvinutý pre prácu v 3D priestore, obsahuje nástroje pre tvorbu 3D modelov aj zložitých tvarov. Pokročilé 3D nástroje, rendrovacie možnosti, kolekcia reálnych textúr, ho predurčujú pre tvorbu prototypov, oceľových konštrukcií, modelov nábytku či napr. spotrebného tovaru. Fomáty IGS, DWG, 3DS, STL a ďalšie sú možné spracovať. ViaCAD je dodávaný aj vo verzii 2D.
K programu dodávame slovenské prostredie.
Cinema 4D WIN/MAC

Cinema 4D WIN/MAC

Cinema 4D R21 CZ je profesionálny 3D softwarový balík, ponúkajúci výborné modelovacie nástroje, fascinujúce animačné schopnosti a špičkový rendering, ktoré Vám umožnia previesť svoje predstavy do reality.