CAD pre TZB -HVAC

Pre odbor TZB a profesionálnu prácu projektantov v odboroch vykurovaniaventilácie, klimatizácie ponúkame na výber viac možností:

progeCAD Professional CZ

progeCAD Professional CZ

progeCAD Pro je základný CAD program, vhodný aj na prácu v odbore v TZB. Predurčuje ho pre tento účel bohatá knižnica elektro symbolov z oblasti TZB, perfektná kompatibilita s AutoCAD®import PDF podkladov do čiar v DWG. Samozrejme je možné použiť progeCAD i základný CAD pre nadstavbu CADProfi HVAC.
CADprofi HVAC

CADprofi HVAC

Nadstavbový modul HVAC & Piping (TZB) obsahuje knižnicu objektov, ktoré umožňujú návrh zariadení ľubovoľného typu: HVAC (vykurovanieventilácia, klimatizácia), potrubia, plynu, zdravotníckej a požiarnej bezpečnostnej techniky, chladiace inštalácie, rovnako ako aj iné druhy technologických zariadení pre pozemné a priemyslové stavby. Funkcie navrhovania plánov a diagramov, spoločne s izometrickými pohľadmi, umožňuje používateľovi použíť jediné softwarové riešenie pri navrhovaní komplexných projektov. K chodu programu je podrebný CAD základný program, napr. progeCAD, 4MCAD, či AutoCAD,...
4MCAD SK/EN

4MCAD SK/EN

Základný CAD program 4MCAD ponúka prepínateľné dvojazyčné menu (EN/SK), anglické klávesové skratky z AutoCAD® a nízku investíciu pri nákupe CAD. Kompatibilita DWG 2.5 -2018. 4MCAD si môžete vybrať z viacerých verzií, podľa výkonu a funkcií. 4MCAD Classic už umožňuje kompletné násttroje pre 2D kreslenie za cenu 149 € bez DPH. 4MCAD je možné použiť aj ako základý program pre CADprofi HVAC.
Kto nevyskúša, ten neuverí!

* AutoCAD je produktom a obchodnou značkou spoločnosti Autodesk®