CAD pre STROJÁRSTVO

CAD systémy ponúkajú pre oblasť strojárstva širokú paletu produktov.

  • či už potrebujete kresliť len v 2D, alebo posielať dáta cez DXF do CNC, či plazmy
    • progeCAD, 4MCAD, nadstavba CADprofi Mechanical
  • alebo chcete stavať jednoduché, či stredne zložité prototypy v 3D a vytvárať produktové vizualizácie a výkresy za príjemnú cenu
    • ViaCAD, progeCAD, SharkCAD
  • taktiež ak potrebujete profesionálny a výkonný 3D parametrický CAD, pre perfektnú dokumentáciu, plechové dielce, pevnostné analýzy
    • T-Flex, Alibre Design
Alibre Design

Alibre Design

Alibre Design je pne parametrický 3D modelár. Obsahuje všetky základné nástroje pre 3D modelovanie a tvorbu výkresovkusovníkov. Program sa vyznačuje svojou prehľadnosťou, jednoduchosťou, intuitivnym ovládaním a samozrejme priaznivou cenou. Verzia Expert navyše obsahuje modlel na návrh plechových dielcov, profesionálny render KeyShot®, rozšířený import a export vrátane možnosti priameho modelovania.
T-Flex CAD

T-Flex CAD

Top produkt v našej ponuke. Plne parametrický a plošný modelár postavený na overenom jadre Parasolid.
T-Flex CAD obsahuje širokú škálu vysoko inovatívnych parametrických modelovacích nástrojov, ktoré dovoľujú konštruktérom rýchlo vytvárať základné prvky pridávaním základných tvarov - otvory, zaoblenie, či zrazenie hrán, alebo komplexnejšie geometrie - úkosy, priehyby, parametrické oblúky, skrutkovité tvary.T-Flex dokáže navrhovať plechové dielce, počítať základné pevnostné analýzy.
progeCAD alebo 4MCAD

progeCAD alebo 4MCAD

Odporúčame pre 2D kreslenie. Pri oboch produktoch nie sú žiadne skryté poplatky, či ročné subscription. Licencie sú trvalé. Upgrady sú nepovinné.
Programy progeCAD a 4MCAD sú plnohodnotnou alternatívou AutoCAD® (*), poskytujú prácu s otvoreným DWG formátom, podobné prostredie, ako aj plnú podporu AutoCAD® príkazov, menu, vrstvy, skripty, štýly, modely a pod. Veľkou výhodou je rovnaká filozofia kreslenia a navrhovania. Export do DXF pre CNC je bezproblémový. ProgeCAD i 4MCAD sa môžu použiť ako CAD motor pre nadstavbu CADprofi Mechanical.

CADprofi Mechanical

CADprofi Mechanical

Nadstavbový modul Mechanical sa vyznačuje rozsiahlymi knižnicami normalizovaných dielcov. Užívateľ tu nájde skruky, matice, pružiny, ložiská, oceľové profily, príruby, rúrky a daľšie súčiastky viacerých národných a medzinárodných noriem. Vďaka integrácii knižníc štandardných symbolov je možné jednoducho kresliť schémy pre pneumatiku hydrauliku. Pre chod programu je podrebný základný CAD, napr. progeCAD, 4MCAD , či AutoCAD.

* AutoCAD je produktom a obchodnou značkou spoločnosti Autodesk®