Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 SKK

ViaCAD Pro SK

img
Cena: 249,- EUR
s DPH: 299,- EUR
Popis

Slovenská verzia ViaCAD ™ Pro v 10  (novinka) - je navrhnutá pre profesionálov i nadšencov. Dáva vám všetky funkcie revolučného ViaCAD ™ 2D/3D,  plus zvýšenie high-end modelovacieho výkonu, širokú zbierku materiálov a textúr pre interaktívne vizuálne zobrazenie!

Presné digitálne modely 
ViaCAD Pro je Váš nástroj pre návrh presných 3D digitálnych prototypov, vhodný pre tvorbu i tvarovo zložitejších modelov.

Od myšlienky k prototypu je len krok - ViaCAD Pro.

Jednoduché použitie 
Či už je váš návrh nábytok, šperky, spotrebný tovar, alebo mechanické súčasti, ViaCAD Pre poskytuje prostredie, ktoré vám umožní zamerať sa na dizajn a nie softvér. Inovatívne užívateľské rozhranie umožňuje voľne pracovať v 3D, využívať intuitívne uchopenie či pracovné roviny. V kombinácii s inovatívnymi nástrojmi, tipmi a radami, video návodmi a on-line pomocníkom.  Dokonca aj začiatočník môže projektovať rýchlo a efektívne s ViaCAD Pro.

Inteligentný dizajn 

ViaCAD Pro podporuje širokú paletu nástrojov 2D, 3D, povrchov a pevných telies. Môžete si vybrať nástroje alebo kombinácie nástrojov, ktoré potrebujete pre danú úlohu. Rôzne metódy modelovania spoločne s priehľadnou asociativitou a stromovou históriou poskytuje rýchle úpravy návrhu. Taktiež môžete použiť priame nástroje modelovania a zmeniť niektoré časti bez histórie, napr. ak sú importované z iných CAD. aplikácií.
Univerzálne modelovacie metódy 
ViaCAD Pro pracuje s objektami Solid, Surface, NURB. Pre komplexnosť tvarového prevedenia ViaCAD Pro poskytuje nástroje pre skinning, lofting, covering, capping, filling, G1/G2 surface edge matching. 
Manipulátor (Gripper)
Intuitívny grafický widget, ktorý sa viaže k objektom a umožní ich dynamicky pohybovať, otáčať, či meniť mierku objektov v 2D alebo 3D.

Vlastné palety

Vytvorte palety podľa Vášho gusta. Pomocou tejto novej funkcie pre prispôsobenie ViaCAD Pro presne pre Vaše potreby.

Inšpektor

Umožňuje jednoducho upraviť a nastaviť predvolené hodnoty pre pero, výplň, text, a atribúty dimenzie.

Fotorealistické vizualizácie

ViaCAD Pro obsahuje fotorealistické renderovanie, ktoré pridá vizuálny realizmus do Vašich návrhov. Presuňte materiály, textúry a obtlačky na dielec. Použite materiál editor na vylepšenie odrážavosti, farby, transparentnosti a atribútov textúry priestoru. Pridávajte svetlo, pozadia, popredia alebo prostredia  k ďalšiemu skvalitneniu scénu. Pre výstup ViaCAD Pro ponúka možnosti vysoko kvalitné snímky veľkosti plagátu.

Zdieľanie dát 

ViaCAD Pro zdieľa dáta s AutoCAD ™ a Adobe Illustrator ™. ViaCAD Pro používa presné jadro, ktoré zdieľa dáta cez fromáty SAT, IGES, STEP, a DXF / DWG. U systémov založených na plochách ViaCAD Pro exportuje do OBJ, STL, VRML formátov.

Otestujte 15 dennú trial verziu ViaCAD PRO 10 zadarmo: 

Pre Windows: ViaCAD Pro 10 WIN

Pre MAC OS:  ViaCAD Pro 10 MAC

Slovenské jazykové prostredie Vám zašleme zadarmo po vyžiadaní na info@cadsystem.sk.

Viac o ViaCAD TU.

 

 

img