Punch! ViaCAD Pro v10

Slovenská verzia.

3D CAD modelovanie bez obmedzení. Vhodný pre prototyping, design, podporu výroby,

iba za 249.-€

Product

  Program je dodávaný so slovenským jazykový prostredím.

Riešenie ViaCAD prináša intuitívne 2D/3D navrhovanie s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon.

Potrebujete navrhovať strojárske výrobky, nábytok, šperky, spotrebný tovar, alebo aj niečo iné? Ak áno, ViaCAD poskytuje prostredie, ktoré sa zameriava na dizajn, nie na software. Inovatívne a jednoduché používateľské rozhranie umožňuje voľne pracovať v 3D prostredí. Spolu s mocnými nástrojmi, radami, tipmi a online pomocníkom aj nováčik môže projektovať rýchlo a zvládnuť tento program. ViaCAD používa integrované 2D a 3D nástroje pre projektovanie 2D, 3D Povrchov, Pevných Telies, ako i NURBS a Mesh. Novinkou je SubDelenie Mesh. S pridanou technológiou SubDelenie môžete rýchlo vytvoriť model voľných tvarov a poslať ho napr. do 3D tlačiarne.

Všetky spôsoby modelovania v kombinácii s prehľadným stromom tvorby histórie, vytvárajú predpoklady pre rýchle aplikovanie zmien a zaručujú krátku dobu tvorby a editácie prototypu. Ak k tomu pridáme generovanie v 2D výkresovej dokumentácie z 3D modelu, rezy, detaily a kusovník, výslednicou v tejto cenovej kategórii je bezkonkurenčne ViaCAD Pro 10 SK. A to v slovenskom jazykovom prostredí.

Metóda modelovania MESH SubDelenie:

Najnovšia verzia ViaCAD Pro v10 bola obohatená o technológiu delenia, prostredníctvom ktorej užívateľ objaví nový svet 3D modelovania. S jednoduchými tvarmi (Primitives) a nástrojmi v programe je každý schopný rýchlo dostať veľmi zaujímavé, ale aj komplikované tvary.

Solid Modeling

ViaCAD Pro obsahuje presné funkcie pre navrhovanie pevných telies, ktoré možno rozdeliť do nasledujúcich skupín:

  • Modelovanie primitív
  • Konštrukcia Telies z kriviek
  • Priama editácia
  • Booleovské operácie
  • Úpravy Telies

Fotorealistické zobrazenie prototypu dosiahnete vo ViaCAD Pro vďaka intuitívnym rendrovacím nástrojom a širokej palete materiálov. To určite osloví aj Vašich zákazníkov, pri prezentácii produktov.

Tvorba 2D technickej dokumentácie je súčasťou programu ViaCAD. Je založená na generovaní z 3D modelu, alebo klasickým 2D kreslením. Samozrejmosťou sú nárys, bokorys, pôdorys, či rezy a detaily. Generovanie kusovníku je v tejto cenovej hladine software naozaj nevídané. Tak to je ViaCAD Pro v 10.

 

Drevoobrábacie funkcie

Nová verzia ViaCAD Pro 10 obsahuje funkcie pre tvorbu drevospojov:

  • polodrážka
  • drážka (dlab)
  • spoj na pokos
  • ozuby (rybiny)
  • spoj na pero a drážku

Zdieľanie dát s inými CADmi je prednosťou ViaCAD Pro. Samozrejmosťou je spolupráca s formátom AutoCAD® DWG 2015 či Adobe Illustrator®. ViaCAD Pro používa jadro, ktoré vám umožní pracovať s dátami SAT, IGES, STEP a DXF / DWG, SketchUp 2016. Navyše, ViaCAD Pro umožňuje importovať dáta OBJ, STL, VRML...

Otestujte 15 dennú trial verziu ViaCAD PRO 10 zadarmo:

Pre Windows: ViaCAD Pro 10 WIN

Pre MAC OS:  ViaCAD Pro 10 MAC

Slovenské jazykové prostredie si môžete stiahnuť TU

Objednávka programu: 

Výrobcom ViaCAD je ENCORE SOFTWARE, INC. USA. V SR je ViaCAD dodávaný v spolupráci s poľskou firmou FALINA.

* Všetky produkty je možné využívať na komerčné použitie.