Aktivácia e-mailom

Ak nemáte k dispozícii stále pripojenie počítača k internetu alebo z nejakého dôvodu zlyhá online aktivácia programu, je k dispozícii aktivácia emailom.
Aktivácia emailom sa môže využiť aj pri riešení ťažkostí s aktiváciou. V takom prípade zasielajte vygenerovaný textový súbor na adresu slovenskej podpory.
Pri aktivácii programu odporúčame dočasne vypnúť firewall a antivírus. Môžu (ale nemusia) aktivácii v jej priebehu zabrániť.

1. Vložte meno, priezvisko, firmu a licenčné číslo. Všetky údaje odúorúčame zadávať bez diakritiky. Program vyžaduje aspoň jedno písmeno ako názov firmy. Pre fyzickú osobu môžete napríklad zopakovať meno.

Aktivácia 4MCAD e-mailom

2. Pre spôsob aktivácie zvoľte tretiu možnosť (Aktivácie emailom).

Aktivácia 4MCAD e-mailom

3. Vyplňte formulár tak, aby súhlasil s údajmi registrovanými u výrobcu. Pozornosť venujte najmä menu a priezvisku kontaktnej osoby a emailovej adrese. Na túto adresu obdržíte aj aktivačný kód.

Aktivácia 4MCAD e-mailom

4. Uložte textový súbor s Vašimi údajmi do počítača pod vhodným názvom (napr. aktivacia.txt) na cestu, ktorú si ľahko zapamätáte.

Aktivácia 4MCAD e-mailom
5. Súbor odošlite v prílohe emailu na zobrazenú adresu. Pri riešení problémov s aktiváciou zasielajte súbor na email slovenskej podpory

Aktivácia 4MCAD e-mailom

6. Zobrazí sa okno pre vloženie aktivačného kódu. Pokiaľ máte túto možnosť, nechajte toto okno otvorené, pokiaľ neobdržíte odpoveď s aktivačným kódom na Váš email. V opačnom prípade budete musieť zopakovať po obdržaní kódu predchádzajúce kroky, neodosielať opäť požiadavku, ale doručený kód znova vložiť.

Aktivácia 4MCAD e-mailom

V prípade ťažkostí nás kontaktujte!