Ponúkame trvalé licencie programov za ceny, ktoré Vás nerozčúlia.

2D CAD | 3D CAD | CAD nadstavby | CAD pre MacOS | Nárezové plány | Fakturácia

4MCAD Standard 23 CLOUD SK/EN

Cloud - plávajúca verzia Standard obsahuje funkcie verzie Classic + rastrové obrázky + xref + render.
Trvalá, časovo neobmedzená Cloud licencia .

Výrobca:
4M S.A.
Novinka
336 € s DPH 280 € bez DPH
+ -

4MCAD Standard 23 CLOUD SK/EN

Typ licencieNové licencie

Cloud licencia umožňuje inšaláciu na ľubovoľnom počte počítačov.
Program je klasicky nainštalovaný na pevnom PC alebo prenosnom počítači a len spustenie sa kontrouluje na Cloude. Systém dovolí spustiť toľko licencií v jednom okamihu, koľko má zákazník zakúpených Cloud licencií. Teda program beží na počítači, nie na Cloude, ale licencia je overovaná pri štarte i priebežne na Cloude. Preto je potrebné k chodu programu internetové pripojenie. 

Napr.: ak má zákazník zakúpené 3 Cloud licencie 4MCAD Standard, môže ich mať nainštalované napr. 10 počítačoch, na ľubovoľnom mieste, a v jednom čase môžu súčastne pracovať maximálen 3 pracovníci v 4MCAD. Ak potrebuduje pracovať ďalší, je potrebné, aby sa jeden vypol 4MCAD.

4MCAD v 23 Standard Cloud poskytuje všetky základné funkcie pre kreslenie výkresov v 2D i 3D priestore. Oproti verzii Classic umožňuje aj prácu s rastrovými obrázkami a render. Nepodporuje 3D Solid telá, VBA a správcu knižničných prvkov. Práca s blokmi ako i externými refereniami je v tejto verzii samozrejmosťou.

Upozorňujeme, že PDF2CAD pre rozpad PDF do čiar nie je súčasťou tejto verzie. PDF2CAD je zahrnutý iba vo verziach 4MCAD Professional a 4MCAD Professional USB

Program je dodávaný v dvojjazyčnej SK/EN verzii.

Licencia programu je dodávaná elektronicky. (Záujemcom dodáme zálohové DVD za cenu 5 € bez DPH.)


Funkcie 4mCAD Stiahnuť 4MCAD