Ponúkame trvalé licencie programov za ceny, ktoré Vás nerozčúlia.

2D CAD | 3D CAD | CAD nadstavby | CAD pre MacOS | Nárezové plány | Fakturácia

Optimik ® Free

Verzia zadarmo. Obmedzenie do 30 dielov v nárezovom pláne.

Výrobca:
RK SOFTWARE

Optimik ® Free

Typ licencieNová licencia

Optimik®  je úplne zadarmo. Môžete takto využívať, bez nákladov, obľúbený program pre návrh nárezových plánov určený výrobcom nábytku, ale i pre sklenárov, či klampiarov, ktorí chcú efektívne využiť plošné a dĺžkové materiály. Využívajú ho napr. aj výrobcovia presklenia balkónov a lódžií. Program ponúka možnosť vytvorenia parametrickej databázy výrobkov, kde po zmene rozmeru výrobku sa prepočítajú všetky rozmery.
Optimik samozrejme obsahuje skladovú evidenciu, tvorbu faktúr, ponukových listov, príjemiek a výdajok, evidenciu obchodných partnerov, zákaziek a výrobkov, užívateľskú editáciu tlačových zostáv s možnosťou tlače čiarových kódov, importy a exporty údajov, možnosť viacužívateľského prístupu, atď.

Optimik® umožňuje import dát z roznych grafických softvérov na návrh interierov, napr. Kitchendraw.

OPTIMIK® sa dodáva vo verziách:

Optimik verzie

Ku všetkým verziám je možné dokúpiť aj doplnkové moduly, ktoré voliteľne rozšíria program o ďalšie funkcie. (napr. CNC modul)

Zakúpením licencie Optimik® získavate:

  • Multilicenciu: Program môžete používať na všetkých VAŠICH počítačoch bez ďalších doplatkov.
  • Doživotnú licenciu: Zakúpením licencie máte doživotný nárok na všetky nové verzie, ktoré budú vyvinuté. V prípade, že bude v budúcnosti vytvorený nový modul, ktorý nebude zahrnutý do základnej verzie, môžete si ho samostatne objednať. Avšak vždy si budete môcť stiahnuť najnovšiu verziu programu a používať ju bez ďalších poplatkov.

Zadarmo licenciu si môžete stiahnuť cez tlačítko Vyskúšať.

Táto verzia je zároveň demoverziou s obmedzením na 30 dielcov, 15 skladových položiek a 5 obhchodných partnerov.

 Funkcie progeCAD