Ponúkame trvalé licencie programov za ceny, ktoré Vás nerozčúlia.

2D CAD | 3D CAD | CAD nadstavby | CAD pre MacOS | Nárezové plány | Fakturácia

Optimik® 4 Free

Verzia zadarmo.
Obmedzenie do 30 dielov v nárezovom pláne.

Výrobca:
© Rastislav Korytár

Optimik® 4 Free

Typ licencieNové licencie

Optimik®  je úplne zadarmo. Môžete takto využívať, bez nákladov, obľúbený program pre návrh nárezových plánov určený výrobcom nábytku, ale i pre sklenárov, či klampiarov, ktorí chcú efektívne využiť plošné a dĺžkové materiály. Využívajú ho napr. aj výrobcovia presklenia balkónov a lódžií. Program ponúka možnosť vytvorenia parametrickej databázy výrobkov, kde po zmene rozmeru výrobku sa prepočítajú všetky rozmery.
Optimik samozrejme obsahuje skladovú evidenciu, tvorbu faktúr, ponukových listov, príjemiek a výdajok, evidenciu obchodných partnerov, zákaziek a výrobkov, užívateľskú editáciu tlačových zostáv s možnosťou tlače čiarových kódov, importy a exporty údajov, možnosť viacužívateľského prístupu, atď.

Verzie programu:

Licenčné obmedzenie verzie

FREE

Hobby

Workman

Professional

Maximálny počet kusov v 1 nárezovom pláne

30

100

500

OK_16.png

Maximálny počet skladových položiek

15

50

500

OK_16.png

Maximálny počet operácií (1)

10

15

OK_16.png

OK_16.png

Maximálny počet príloh k 1 záznamu (2)

1

2

OK_16.png

OK_16.png

Maximálny počet obchodných partnerov

5

OK_16.png

OK_16.png

OK_16.png

Import údajov z textových súborov

No_16.png

No_16.png

OK_16.png

OK_16.png

Kopírovanie údajov z inej databázy (3)

No_16.png

No_16.png

OK_16.png

OK_16.png

Export nárezových plánov do textových súborov

No_16.png

No_16.png

No_16.png

OK_16.png

Maximálny počet počítačov/používateľov (4)

-

2/4

5/10

10/20

Cena bez DPH

ZADARMO

110 €

330 €

550 €


 

Poznámky :

  1. Optimik 4 obsahuje zoznam operácií, ktoré je možné priradiť k dielcom a spolu s materiálom tak predstavujú základnú “kalkulačnú jednotku”. V programe sú preddefinované základné operácie (viď Ostatné – Operácie), ktoré môžu byť rozšírené o ďalšie operácie podľa potrieb zákazníka.
  2. K drvivej väčšine záznamov je teraz možné priradiť prílohy. Prílohy sú indikované ikonkou spinky a je možné ich zobraziť kliknutím pravého tlačidla v tabuľke. Prílohou môže byť text, obrázok, alebo externý súbor.
  3. V Optimiku 4 je možné pohodlne kopírovať vybrané skladové položky z inej databázy, výrobky z katalógu, ako aj základné parametre výrobkov.
  4. Optimik od verzie 4 má multilicenciu obmedzenú na daný počet počítačov a používateľov. Platí pravidlo, že počet používateľov je 2-násobok počtu počítačov. Licencia je viazaná na konkrétny počítač a program je možné aktivovať limitovaný počet krát. Rozšírenie počtu počítačov, či užívateľov je možné dokúpiť.

Optimik® umožňuje import dát z roznych grafických softvérov na návrh interierov, napr. Kitchendraw.

Ku všetkým verziám je možné dokúpiť aj doplnkové moduly, ktoré voliteľne rozšíria program o ďalšie funkcie. (napr. CNC modul)

Zakúpením licencie Optimik® získavate doživotnú licenciu: Zakúpením licencie máte doživotný nárok na všetky nové verzie, ktoré budú vyvinuté. V prípade, že bude v budúcnosti vytvorený nový modul, ktorý nebude zahrnutý do základnej verzie, môžete si ho samostatne objednať. Avšak vždy si budete môcť stiahnuť najnovšiu verziu programu a používať ju bez ďalších poplatkov.

Zadarmo licenciu si môžete stiahnuť cez tlačítko Vyskúšať.

Táto verzia je zároveň demoverziou s obmedzením na 30 dielcov, 15 skladových položiek a 5 obhchodných partnerov.

 Funkcie progeCAD