Ponúkame trvalé licencie programov za ceny, ktoré Vás nerozčúlia.

2D CAD | 3D CAD | CAD nadstavby | CAD pre MacOS | Nárezové plány | Fakturácia

4MCAD PRO 24 CLOUD SK/EN

Cloud - plávajúca verzia PRO obsahuje všetky funkcie verzie STANDARD + 3D Solid telesá + VBA podpora + Manažér knižničných prvkov + bonusové funkcie v palete PLUS + Import PDF do čiar + (BIM/IFC, STEP, IGES, Revit-RFA/RVT) + ADT Objects (Conventional/Steel/Wood).
Trvalá, časovo neobmedzená licencia.

Výrobca:
4M S.A.
456 € s DPH 380 € bez DPH
+ -

4MCAD PRO 24 CLOUD SK/EN

Typ licencieNové licencie

Cloud licencia umožňuje inšaláciu na ľubovoľnom počte počítačov.
Program je klasicky nainštalovaný na pevnom PC alebo prenosnom počítači a len spustenie sa kontroluje na Cloude. Systém dovolí spustiť toľko licencií v jednom okamihu, koľko má zákazník zakúpených Cloud licencií. Teda program beží na počítači, nie na Cloude, ale licencia je overovaná pri štarte i priebežne na Cloude. Preto je potrebné k chodu programu internetové pripojenie. 

Napr.: ak má zákazník zakúpené 2 Cloud licencie 4MCADPROd, môže ich mať nainštalované napr. 15 počítačoch, na ľubovoľnom mieste, a v jednom čase môžu súčastne pracovať maximálen 2 pracovníci v 4MCAD. Ak potrebuduje pracovať ďalší, je potrebné, aby sa jeden vypol 4MCAD.

S 4MCAD Professional získate kompletné funkcie pre tvorbu výkresov v 2D i 3D priestore. Podporuje už 3D Solid modelovanie, rendrovanie, VBA, a taktiež ponúka i správcu knižničných prkov, dokáže importovať súbory z BIM aplikácii - IFC.  Skvelá je funkcia importu PDF do DWG.

Program je dodávaný v dvojjazyčnej SK/EN verzii.

Licencia programu je dodávaná elektronicky. (Záujemcom dodáme zálohové DVD za cenu 5 € bez DPH.)


Funkcie 4mCAD Stiahnuť 4MCAD