T-Flex


T-Flex je na slovenskom trhu nová a cenovo dostupná alternatíva zo skupiny parametrických CAD systémov. T-Flex je plne funkčný program umožňujúci profesionálnu tvorbu parametrických 3D modelov vrátane asociatívnych zostáv a výrobných výkresov. Na Slovensku je T-Flex nový CAD systém, ktorý je dodáváný firmou CAD systémy, avšak ruský vývojári pracujú na jeho zdokonalování už od roku 1989.

T-Flex je špičkový komplexný CAD/CAM/CAE/PDM systém určený predovším pre profesionálnu prácu. T-Flex systém je postavený na báze  spolupracujúcích modulov,  ktorých spoločným základom je parametrický i plošný modelár T-Flex CAD.

T-Flex CAD – plne parametrický i plošný modelár postavený na overenom jadre Parasolid®.  S T-Flex CAD zvládnete efektívne previesť Vaše myšlienky až do štádia výrobnej dumentácie. T-Flex CAD obsahuje širokú škálu vysoko inovatívnych parametrických modelovacích nástrojov, ktoré dovoľujú konštruktérom rýchlo vytvárať základné tvary a ľahko pridávať bežné mechanické tvary ako otvory, zaoblenie alebo zrazenie hrán, rovnako tak i kompexnajšiu geometriu úkosy, priehyby,  parametrické oblúky, prieniky troch tvarov a skrutkové  tvary...
30 denné Demo T-Flex CAD >> 

T-Flex - profesionální CAD aplikace

T-Flex dodávame v spolupráci s firmou SOLICAD s.r.o. 

Podrobnosti o T-Flex nájdete na: http://solicad.com/h/t-flex

alebo na stránke výrobcu: http://www.tflex.com/products/

T-Flex Analysis - ponúka široké spektrum špecializovaných analytických nástrojov. Využívá metódy konečných prvkov pre prevedenie statických, frekvenčných, vzperných, teplotných, únavových a iných analýz a optimalizácií.

T-FLEX Dynamics je modul pre simuláciu pohybu, virtuálny prototyping, určený konštruktérom zaoberajúcim sa správaním mechanických zostáv.
Demo T-Flex Analysis a Dynamics >>

V prípade otázok volajte alebo píšte:

mail: info@cadsystemy.sk

mobil: 0903532021
Pre nákup použite náš Eshop, alebo nás kontaktujte na vyššie uvedených kontaktoch.